Співпраця

Європейський центр зайнятості VisaStart – лідер ринку працевлаштування в західному регіоні. Ми запрошуємо до співпраці як фізичних так і юридичних осіб зі всіх регіонів України.
Наша пропозиція саме для Вас:
Якщо Ви хочете відкрити власний перспективний бізнес в галузі, що динамічно розвивається, з мінімальними витратами та стабільним доходом.
Якщо Ви вже працюєте в сфері візової підтримки, рекрутингу персоналу і хочете розширити спектр своїх послуг за рахунок наших пропозицій.
Чому ми:
1. Унікальні пропозиції для працівників – робота з високими зарплатами, хороший вибір вакансій, безкоштовне працевлаштування, безкоштовні робочі запрошення, транспорт до місця роботи, достойні умови праці на рівні з громадянами ЄС.
2. Нульова вартість франшизи. Починайте заробляти вже з перших днів роботи без затрат
3. Можливість працювати як з відкритим офісом, так і без приміщення.

Що Вам дасть партнерство з VisaStart
Check!
Постійний дохід

Якщо у Вас вже є бізнес, Ви зможете розширити спектр своєї діяльності за рахунок оформлення документів наших клієнтів, які проживають у Вашому регіоні.

Check!
Доступ до бази

Ви отримаєте повний доступ до повної бази вакансій наших партнерів, можливість працевлаштовувати людей, здійснюючи діяльність під нашими гарантіями та ліцензією.

Check!
Можливість надавати послуги по візовій підтримці

Ви отримаєте можливість оформлювати повний пакет документів для виготовлення всіх типів польських віз – робочої візи, воєводської візи, шенген віз – робочих, культурних та бізнес, а також віз в США та Канаду. Крім цього Ви зможете отримувати дохід за рахунок надання супутніх послуг - оформлення страхових полісів, заповнення анкет GreenCard, транспортування та ін.

Check!
Рекламні матеріали, інформаційну та юридичну підтримку

Ми забезпечуємо регулярні тренінги та навчання для всіх наших партнерів. Можливість стажування в центральному офісі в м. Івано-Франківськ.

В обов’язки агента входить:
Check!
Розповсюдження реклами
Check!
Пошук клієнтів, організація зустрічей з людьми.
Check!
Консультування клієнтів з приводу працевлаштування та всіх послуг, які надає наша компанія
Check!
Оформлення пакету документів
VisaStart