Робота за кордоном без знання мови для українців

Зварювальник

Зарплата: 16-25 зл/год
Житло: безкоштовне
Графік: 10-14 год, Пн-Сб
Вся Польша (Плок, Варшава, Познань, Вроцлав, Кельце)

Екскаваторник

Зарплата: 15 зл/год
Житло: безкоштовне (оплата тільки ком. послуг)
Графік: 10-14 год, Пн-Сб
Безкоштовне трьохразове харчування

Робота за кордоном для українців без знання мови

Працевлаштування за кордоном — важлива тема для жителів України, враховуючи складну економічну ситуацію. Незважаючи на причину вашого переїзду, кадрова агенція «VisaStart» допоможе з пошуком вакансії.

Вирушаючи в іншу країну працювати потрібно готуватися до певних випробувань. Проте, якщо ви прийняли рішення, то невисокий рівень знання мови не повинен вас зупинити. Більшість компаній вимагають знання мови, проте насправді потрібний невеликий словниковий запас та вміння сказати кілька найпростіших пропозицій.

Робота за кордоном без знання мови дає змогу за короткий період отримати хороший дохід. Такий варіант підійде тим людям, в яких на даний момент відсутнє постійне робоче місце. Поїздка за кордон – це нагода опанувати іноземну мову, дізнатись про місцеві звичаї та зав’язати нові знайомства.

Соцопитування серед клієнтів показують, що через два місяці мова освоюється, це дозволяє спілкуватися на побутовому рівні та майже одразу позначається на підвищенні зарплати.

Вакансії для українців без знання мови

Робота за кордоном без знання мови налічує такі вакансії для чоловіків:

  • будівельники
  • фрезерувальники
  • токарі
  • слюсарі
  • монтажники.

Жінкам пропонуються вакансії швеї, робота на складі, птахофабриці, в цеху.

Робота за кордоном для українців – можливість не тільки гідно заробляти, але й отримати відмінний досвід. Найчастіше ключовою перешкодою може стати відсутність допомоги. Ймовірно, що роботодавець не буде турбуватися про вашу комфортну поїздку та вирішення бюрократичних формальностей. Крім того, важливо знайти таку вакансію, яка підійде саме Вам.

Компанія «VisaStart» завжди рада допомогти. Ми надаємо безкоштовну консультацію, знайдемо потрібну вакансію та оформимо потрібний пакет документів для отримання робочої візи. Працюємо без посередників, тому гарантуємо отримання високих заробітних плат.

 

VisaStart