Будівельники

Муляр

Зарплата: 25 зл/ кв.м
Житло: безкоштовно
Графік: 10-12 год, Пн-Сб
Місто: Краків, Шльонськ

Робота за кордоном для будівельників

У Польщі активно проводиться будівництво, отже працівники тут потрібні постійно. Знайти роботу в Польщі для спеціалістів будівельних професій

не створить проблеми. Будівництво різних об’єктів ведеться по всій території Польщі. Зазвичай це приватні та багатоквартирні житлові будинки, заводи та промислові об’єкти, супермаркети та торгові центри.

Для будівництва багатоквартирних будинків в Польщі потрібні арматурники, які дуже затребувані в Польщі. Щоб отримати роботу арматурника, потрібен досвід роботи. Подекуди роботодавці наймають працівників без досвіду, однак заробітна плата значно менша. Суть вакансії – зв’язати каркас з арматури для фундаменту.

Робота опалубника полягає в тому, щоб залити бетоном каркас з арматури. Причому процес заливки автоматизований. Готовий розчин привозить та подає автобетономішалка.

Вакансія муляра не менш затребувана у Польщі. Для початку, якщо відсутній досвід роботи, можна влаштуватися помічником та отримувати менше коштів, проте за короткий час багато чому навчитися на практиці. Суть вакансії – зводити стіни та перегородки з піноблоків та бетонних блоків.

Різноробочі також затребувані на будівництвах. Популярна вакансія серед людей, в яких відсутній досвід роботи. Дана вакансія дозволяє за короткий час набратися досвіду, а згодом заробляти більше. Суть вакансії – виконання підсобної, допоміжної роботи.

Для виготовлення зварних конструкцій на будівельних майданчиках в Польщі необхідні зварювальники. Професія зварювальника – гідно оплачувана в Польщі. Певною мірою це пов’язано з тим, що багато поляків даної спеціальності виїхали в інші країни Європи. Робота проводиться за допомогою автомата та напівавтомата, способом: МІГ, МАГ, ТІГ.

Українські будівельники дуже працьовиті, тому польські роботодавці цінують наших працівників. Головне бажання працювати, тому влаштуватися будівельником нескладно.

Європейський центр зайнятості VisaStart потурбується про Ваше працевлаштування. Все, що Вам потрібно – підібрати вакансію на нашому сайті, за все інше подбає наш менеджер.

VisaStart