Робота за кордоном для чоловіків

Плиточник

Зарплата: 15 євро метр кв.
Житло: 250 євро/міс
Графік: 8-10 год, Пн-Сб
Місто: Берлін, Німеччина

Муляр

Зарплата: 5 – 6 євро/год
Житло: безкоштовне
Графік: від 200 год/міс
Місто: Таллін

Тесля

Зарплата: 4 – 5 євро/год
Житло: безкоштовне
Графік: від 200 год/міс
Місто: Таллін

Муляр

Зарплата: 15 зл/год
Житло: безкоштовне
Графік: 10-14 год/день, Пн-Сб
Вся Польща (Катовіце,Бидгощ,Вроцлав)

Зварювальник

Зарплата: 16-25 зл/год
Житло: безкоштовне
Графік: 10-14 год, Пн-Сб
Вся Польша (Плок, Варшава, Познань, Вроцлав, Кельце)

Екскаваторник

Зарплата: 15 зл/год
Житло: безкоштовне (оплата тільки ком. послуг)
Графік: 10-14 год, Пн-Сб
Безкоштовне трьохразове харчування

Робота за кордоном для хлопців

Робота для чоловіків за кордоном включає такі потрібні професії, як арматурники, будівельники, водії, зварювальники. Робота за кордоном для чоловіків – це можливість матеріально забезпечити свою сім’ю та впевнено будувати своє майбутнє. Відповідно, робота для хлопців за кордоном – це шанс отримувати високий дохід та подорожувати. Також, робота за кордоном для чоловіків без знання мови – це величезний досвід з удосконалення мовних навичок.

Робота за кордоном

Крім того, зрілий вік у чоловіків не є підставою думати, що хороша робота вже позаду. І все ж претенденти, які переступили межу 40-45 років, зіштовхуються з певними перешкодами при пошуку роботи в Україні чи за кордоном. Пропонуємо прислухатися до наступних порад.

Пам’ятайте, що у різному віці пошук роботи може зайняти більше часу: студенти без досвіду роботи, у молодих мам брак часу. Ваша майстерність, компетентність та навики  – це, безумовно, перевага. Вибирайте ті вакансії, де передусім важливі ваші знання та досвід. Проте не забувайте оновлювати знання у професійній сфері та опановуйте нові навички.

Більше уваги приділіть написанню резюме. Розподіліть весь ваш досвід по частинах та напишіть 2-4 останніх місця роботи:

  • назву фірми
  • сферу діяльності
  • період роботи.

Таке резюме зробить акцент на ваших сильних сторонах, а не на вашому віці. Окрім того, варто вказати курси підвищення кваліфікації, щоб було зрозуміло, що ви безперервно стежите за новинами в професійному середовищі, готові до навчання та відкриття нового.  Пам’ятайте, що працівники з досвідом роботи, особливо в європейських країнах, навіть без знання мови мають попит та шанси заробляти ще більше.

Вирушайте на співбесіду з позитивним настроєм і результат не змусить себе чекати!

Кадрове агентство «VisaStart» допоможе знайти роботу з гідною оплатою у Європі. Працюємо напряму з роботодавцями, без посередників.

Понад 5 років ми допомагаємо українцям подорожувати й працювати за кордоном. Це тисячі людських історій про самореалізацію та успішні подорожі.

Вдалого працевлаштування!

VisaStart