Робота за кордоном для сімейної пари

Робота за кордоном для сімейних пар

У кожній родині є свої особисті обставини й плани, виходячи з яких, вони приймають рішення покинути Україну з метою працевлаштування.

Вивчаючи пропозиції ринку кадрів тієї чи іншої держави, можна помітити чимало вакансій, призначених саме для сімейних пар. Роботодавцям їх вигідно наймати на роботу, оскільки вони працюють злагоджено.

Найчастіше робота за кордоном для пари не вимагає певних професійних знань. Якщо умови роботи не передбачають підняття і перенесення вантажу, то обов’язки для чоловіка і жінки майже не відрізняються. Наприклад, сортування, пакування, клінінг, працівники конвеєра у супермаркетах, на заводі чи складі.

Робота для сімейної пари за кордоном — це вигідно і зручно з певних причин:

  • Збільшення сімейного бюджету. Заробити можна вдвічі більше коштів.
  • Збереження сім’ї. Не доведеться залишати рідну людину на тривалий період.
  • Безпека. Легше допомогти, перебуваючи поруч з сім’єю, ніж на чималій відстані.
  • Підтримка близької людини. Швидша адаптація в іншій країні.

Робота для сімейної пари за кордоном наявна і для менш кваліфікованих молодих пар на м’ясокомбінатах, складах, меблевих фабриках. Це вакансії різноробочих, сортувальники, пакувальники, працівники конвеєра, послуги клінінгу та інші аналогічні професії, на які приймають працівників без знання мови і без досвіду роботи.

Попри значні переваги, робота за кордоном для сімейної пари налічує особливості, які вимагають попереднього узгодження з роботодавцем, наприклад, проживання. Навряд чи подружжю підійде проживання в загальній кімнаті з іншими сусідами.

Зручна робота для пари в Польщі, Словаччині, Чехії. Ці країни запрошують сім’ї на хороші вакансії з різними умовами і зарплатами.

З кадровим агентством «VisaStart» ви отримаєте саме ту роботу, і той достаток, про який так давно могли тільки мріяти! Ми працюємо безпосередньо з роботодавцями, без посередників, а значить забезпечуємо високі зарплати.

Крім того, упродовж всього часу роботи вас буде консультувати координатор нашої компанії та надавати інформаційну підтримку.

VisaStart