Green Card

Що таке грін карта?

Green Card (грін карта, зелена карта) – це документ, який підтверджує дозвіл на проживання в США. Щороку проводиться державна візова інтернет лотерея, в рамках якої є можливість виграти грін карту.

Які шанси виграти грін карту?

Цього року урядом США виділено близько 50000 місць, з них для України – більше 6000 місць. Шанси виграти грін карту для всіх українців абсолютно однакові, незалежно від віку, статі, сімейного стану, доходів, майна та будь-яких інших факторів.  Якщо Ви берете участь в лотереї з чоловіком або дружиною – Ваші шанси збільшуються вдвоє!

Хто може взяти участь?

Будь-який громадянин України, який має диплом про середню освіту (10 класів школи) або двохрічний стаж роботи. Якщо виграє хтось із членів подружжя – його чоловік або жінка, а також неодружені діти до 21 року теж отримують грін карту.

В чому полягають наші послуги?

Наша компанія надає 2 види послуг – платне і безкоштовне заповнення анкети

  • Заповнення анкети – 150 грн, для всієї сім’ї – 250 гривень (в разі виграшу – додаткова оплата – відсутня)
  • Заповнення анкети безкоштовно (в разі виграшу – вартість отримання коду – 400$)

Які є ризики?

Не варто зв’язуватись з сумнівними компаніями, які надають послуги по заповненню анкети green card, тому що вони часто переподають анкети на наступні роки, а в разі якщо подати дві анкети на одну людину – то анульовуются обидві. І Ви ніколи не будете впевнені – чи подадуть Вашу анкету на наступний рік, чи ні.

Що потрібно робити, якщо вирішив взяти участь у лотереї?

Завітати в одне з наших відділень, з собою потрібно мати тільки свіже фото 5х5 см. в електронному форматі, його можна зробити у будь-якому фотоательє.

Що робити, якщо виграв лотерею?

Загальне число віз, яке відкривається в рамках програми – 50000, тоді як переможців лотереї – 100000. Це пов’язано з тим, що не всі переможці лотереї з різних причин вирішують скористатись правом отримати грін карту. Тому при виграші треба бути готовим до швидких рішучих дій:

  1. Заповнення і відправка форм DS-260 на всіх членів сім’ї.
  2. Медогляд в центрі, рекомендованому посольством США. Вартість – 215$.
  3. Збір і переклад необхідних документів.
  4. Визначення адреси доставки паспортів.
  5. Співбесіда з консулом. Консульський збір 330$ з людини.

Дізнатися більше, як відкрити візу в Америку: https://visastart.com/gostova-turystychna-viza-v1-v2-v-ssha/

Приймаємо заявки на Green Card – 2020

VisaStart