Як працевлаштуватися за кордоном і не стати жертвою шахрайства

Все більше українців задумується над поїздкою за кордон в пошуку заробітку. Зростання тарифів і цін, безперспективна соціальна політика нашої держави створюють економічні умови, в яких громадянам працювати складно. На фоні кращого рівня життя і високих зарплат вакансії за кордоном виглядають більш привабливо. Для значної кількості українців працездатного віку робота в інших країнах – єдина можливість покращити добробут своєї сім’ї.

 

Способи пошуку роботи

Найпоширеніші варіанти працевлаштування – самостійний або через спеціалізовані агентства. В першому варіанті мігранти звертаються до оголошень з пропозиціями про роботу за межами України або шукають вакансії між знайомими, які вже раніше виїхали за кордон. Такий спосіб працевлаштування обирають в більшості ті, хто не довіряє кадровим фірмам і хочуть зекономити на їх послугах. Але вже на першому етапі самостійного пошуку вакансій людина зіштовхується з труднощами, які можуть поставити під загрозу заплановану поїздку.

Зовсім по-іншому відбувається працевлаштування через компанії, які спеціалізуються на пошуку робочих місць за межами України. Як правило, такі фірми напряму працюють з іноземними підприємствами різного напряму діяльності і можуть підібрати клієнту роботу за його спеціальністю.

 

Ризики самостійного працевлаштування

На перший погляд самостійний пошук роботи не виглядає складним. Однак насправді існують важливі недоліки, про які варто знати ще до поїздки:

  1. Ризик потрапити до недобросовісного роботодавця. Часто за оголошеннями з привабливими умовами стоять шахраї, які просто хочуть заволодіти чужими грошима. Перевірити порядність малознайомих людей важко, а значить – мігрант ризикує потрапити в біду.
  2. Необхідність самостійно вирішувати усі організаційні питання, пов’язані з оформлення паперів, пошуком житла, організацією довезення. Тут можуть виникати труднощі, з якими може справитися не кожен. Найважче організувати поїздку заробітчанам, які не знають мови країни.

Щоб самому знайти хорошу роботу, треба добре розбиратися в тонкощах працевлаштування у інших державах.

Переваги пошуку вакансій через агентства

Головна ціль кожного заробітчанина – знайти безпечну і надійну роботу. Кадрові компанії мають договори з іноземними роботодавцями і надають повний комплекс послуг, починаючи від візової підтримки і завершуючи поселенням. Звернувшись по допомогу до такої фірми, клієнт отримує комплексне обслуговування та може ні про що не хвилюватися. Гарантія успішного і безпроблемного працевлаштування – це ліцензія та інші дозвільні документи, на основі яких агентство має право вести свою діяльність.

До надійних компаній з хорошою репутацією належить консалтинговий центр «Visa Start». Фірма допомагає швидко знайти офіційну роботу за кордоном і забезпечує надання супутніх послуг. Компанія співпрацює лише з перевіреними іноземними партнерами і пропонує клієнтам вакансії з вигідними умовами. База вакансій постійно оновлюється пропозиціями для спеціалістів різних напрямків.

VisaStart